کوپن ارائه خدمات پرستاشاپ

با خرید هر واحد از این محصول یک کوپن اعتباری دریافت خواهید کرد. این اعتبار به بخش پشتیبانی اضافه خواهد شد.

ادامه مطلبShow less
‎تومان10,000 بدون مالیات
توضیحات

برای شخصی سازی قالب و یا ماژول های خود میتوانید از این بسته استفاده کنید. توجه داشته باشید که بهتر است قبل از خرید این بسته و تعداد کوپن با پشتیبانی در ارتباط باشید . 

لازم به ذکر است در صورتی که تعداد کوپن استفاده شده کمتر از تعداد کوپن خریداری شده از طرف شما باشد، مقدار باقی مانده برای شما محفوظ خواهد بود و میتوانید برای استفاده های آینده استفاده کنید. 

چرا شخصی سازی نیاز است ؟

همانگونه که شاید تجرب کرده باشید هنگامی که یک قالب را تهیه و نصب میکنید با دمو ارائه شده کاملا متفاوت است. شما قالب را بر اساس دمو خریداری میکنید ولی قالب نصب شده روی وبسایت شما متفاوت است. این موضوع طبیعی و منطقی است زیرا محصولات ، بنر ها ، تصاویر محصولات، توضیحات و چیدمان المان ها و حتی ماژول هایی که در وبسایت خود استفاده میکنید با دمو قالب متفاوت است. از همین رو باید بر اساس نوع کسب و کار ، نوع مشتریان ، نوع محصولات ، هدف فروش سایت ، سیاست های کاری و حتی سلیقه مدیریت سایت باید سایت شما شخصی سازی شود. شخصی سازی به سایت و کسب و کار شما این کمک را میکند که میتوانید به صورت هدفمندتر فروش خود را گسترش دهید و حس یک خرید خوب را برای مشتریان خود رقم بزنید.

برای شخصی سازی باید از کجا شروع کرد ؟

با توجه به گستردگی دنیای انلاین و وجود دوره ها و اموزش های انلاین میتوانید این شخصی سازی ها را فرا بگیرید و تغییرات را مدیر کسب و کار انجام دهد. حال یک سوال پیش می آید ؟ وظیفه مدیریت سایت فراگیری دوره های شخصی سازی وبسایت است یا طراحی و مدیریت های سیاست های فروش ؟ بهتر است بگوییم باید کار را به کاردان بسپاریم . به این فکر کنید که مدیر سایت زمان زیادی را برای یک شخصی سازی میگذارد که با توجه به نداشتن تجربه کافی ممکن است به صورت نادرست و غیر اصولی تنظیماتی را ایجاد کنید که قسمت های دیگری را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال برای تغییر رنگ دکمه سبد خرید کد های CSS را تحت تاثیر قرار میدهد قافل از اینکه با این تغییر رنگ دکمه های دیگر نیز تغییر میکند. اما در صورت تجربه کافی این ویژگی ممکن از بخشی از مدیریت قالب قابل تغییر و ویرایش باشد .

به یک تیم با تجربه اعتماد کنید 

وقتی شما میتوانید به یک تیم که سال ها تجربه اعتماد کنید چرا باید وقت و هزینه برای یادگیری دوره ها بکنید ؟ شما با استخدام یک فرد یا یک تیم با تجربه میتوانید به هدف خود با هزینه کمتر دست پیدا کنید

در یک تیم پشتیبانی با توجه به وجود چندین متخصص در هر بخش میتوان این اطمینان را داشت که در هر بخش نیاز وبسایت در کمترین زمان برطرف خواهد شد. این نکته را نباید فراموش کرد که یک تیم با تجربه میتواند به صورت اصولی و دقیق نیاز وبسایت را برطرف کند. پس به تیم های با سابقه اعتماد کنید.

یکی از مزیت های تیم های پشتیبانی این است که در زمانی که شما نیاز به شخصی سازی دارید میتوانند خدمات رسانی کنند. بدین صورت شما نیازی به یک نیروی کار ثابت ندارید و با این وضعیت هزینه های شما به شدت کاهش پیدا میکند.

تیم های پشتیبانی میتوانند با دادن ایده های کارساز و دقیق همواره یک طراحی اصولی همراه با خواسته شمارا ایجاد کنند. بدین صورت که ایده شما از نطر کاربردی و اجرا سنجیده شده و  به صورت اصولی انجام خواهد شد.

چرا رادیتو ؟

تیم رادیتو با 6 سال سابقه فعالیت در طراحی سایت میتواند یک تیم با سابقه محسوب شود . این تیم با شخصی سازی ده ها سایت و ایجاد و طراحی انواع ماژول و تجربه کار کردن با قالب های مختلف از شرکت های مختلف میتوان یک تیم با تجربه باشد که شما به دنبال آن هستید. تیم رادیتو سابقه ویرایش قالب هایی که با سبک های مختلف در حال استفاده هستند را دارد. قالب هایی که از طرف تیم های سانی تو ، POS Theme ، لئوتم ، ای پرستا ، قالب های ویجت محور و... تولید شده اند را سابقه ویرایش و شخصی سازی دارد.

توجه داشته باشید که:

ویرایش و شخصی سازی وبسایت شما بر اساس امکانات قالب شما خواهد بود و امکان طراحی ماژول و ایجاد کد های داخلی میسر نیست.

در صورت لزوم طرح ارسالی به تولید کد های CSS این امکان از طرف رادیتو انجام خواهد گرفت و ویرایشات مطابق با طرح ارسالی صورت میگیرد.

تولید بنر ، تصاویر ، اسلایدر و ... که به صورت گرافیکی باشد یا تولید متن شامل این خدمت نیست و فقط ویرایش قالب انجام خواهد گرفت.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Service_Prestashop
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط

فهرست

تنظیمات