ماژول تایمردار پیشنهاد شگفت انگیز (رادی آف)

فروش محصولات با تخفیف ویژه یک ضرورت برای هر فروشگاه محصوب میشود. برای انکه بتوانید این محصولات را بیشتر در دسترس مشتری قرار دهید نیاز به یک راهکار دارید. ماژول تخفیفات ویژه پیشرفته این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که به صورت اتوماتیک محصولاتی که قصد فروش دارید را به سادگی در دسترس مشتریان خود قرار دهید.

دمو ماژول پیشنهاد شگفت انگیز

ادامه مطلبShow less
‎تومان1,499,000 بدون مالیات
توضیحات

پیشنهاد شگفت انگیز

پیشنهاد شگفت انگیز ؛ ماژول تایمردار پیشنهاد ویژه

هر فروشگاه اینترنتی باید روش هایی برای فروش بیشتر داشته باشد. فروشگاه های بزرگ برای جذب مشتریان خود محصولات را با تخفیفات ویژه ای در بازه زمانی مشخص عرضه میکنند. مشتریان نیز با بررسی قیمت های تعیین شده و بررسی قیمت تخفیف خورده محصول ، این فرصت را پیدا میکنند که کالا مورد نظر خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنند. از طرف دیگر قیمت جذاب این محصولات باعث میشود که مشتری راغب به خرید شده و محصولات بیشتری را به سبد خرید خود اضافه کنید ( حتی وقتی که نیازی ضروری به آن کالا نداشته باشد). اما مشتری چگونه باید از این تخفیف ها با خبر شود ؟ آیا باید صفحه هر محصول را بازدید کند تا این تخفیف ها را ببیند ؟

ویدیو آموزشی آخرین نسخه : 

برخی از فروشگاه های اینترنتی از بخشی به عنوان پیشنهاد ویژه استفاده میکنند.این بخش باعث میشود تا محصولاتی که بیشتر مد نظر شما یا مشتریان شما هست، در اختیارمشتری قرار بگیرد و بتوانید با این راهکار فروش خود را چند برابر کنید. این کی استراتژی فروش است. شما به جایگاهی خواهید رسید که مشتریان شما بدون سرچ در گوگل و پیدا کردن شما یک راست آدرس فروشگاه شما را تایپ کرده و به صفحه اصلی وبسایت شما ارجاع داده شوند. حالا بهترین زمان است که  محصولات مد نظر شما برای فروش بیشتر به مشتری نمایش داده شود. به این تصاویر توجه کنید :

نمونه اسلایدر های پیشنهاد شگفت انگیز

در این فروشگاه ها جایگاه ویژه ای برای محصولات ویژه در نظر گرفته شده است که باعث فروش بیشتر این وبسایت ها شده است . اما نکته ای که در هرکدام از این فروشگاه ها وجود دارد نحوه نمایش محصولات است . در هر کدام از این روش ها یا نحوه نمایش قدیمی شده یا برای تولید هر کدام از بخش های این پیشنهاد ها باید زمان زیادی و یا دانش فنی زیادی داشته باشید. اکثر این پیشنهاد ها در صورت اتمام محصول در گرونه محصولات باقی خواهند ماند و یا زمانبندی اتمام تخفیف در این گردونه ها وجود ندارد. 

نکته : وجود یک تایمر برای نمایش زمان باقی مانده تا اتمام تخفیف در ناخداگاه مشتریان تاثیر خواهد گذاشت و باعث ترقیب مشتری برای بررسی قیمت محصول خواهد شد.

یک راه حل وجود دارد !!! استفاده از یک جایگاه برای نمایش تمام محصولات تخفیف دار در صفحه اصلی فروشگاه آنلاین ؛ در این روش به مشتری این فرصت را خواهید داد که تمام محصولات ویژه را در یک صفحه و به به یکباره مشاهده کند. این یعنی نمایش تمام پیشنهاد های ویژه در یک صفحه ! عالی نیست ؟

راهکار چیست ؟ 

ماژول پیشنهاد شگفت انگیز تیم رادیتو این امکان را دارد که بتوانید به تمام محصولات تخفیف دار را با زمان بندی مشخص در صفحه اصلی با یک چیدمان جذاب به کاربران سایت معرفی کنید .  

در این ماژول شما میتوانید تنها با چند کلیک محصولات را در این ماژول قرار داده و دیگر نگران چیدمان و موجودی محصولات نباشید . به طور خلاصه کافیست شما از بخش " افزودن یک قیمت ویژه " در تب "قیمت گذاری" صفحه محصول ، یک تخفیف برای محصول وارد کنید ، سپس از بخش زمانبندی ، زمان شروع و زمان پایان این تخفیف را وارد کنید و تمام ! بله تمام شد . به راحتی توانستید یک محصول را در صفحه اصلی در بخش محصولات ویژه قرار دهید.

ماژول پیشنهاد ویژه رادیتو

ماژول پیشنهاد ویژه تیم رادیتو یک راهکار بسیار راحت برای تمام فروشگاه های پرستاشاپی است . با استفاده از این ماژول میتوانید تمام محصولاتی که قصد فروش به صورت ویژه آن ها را دارید را با استفاده از این ماژول در بخشی از صفحه اول سایت خود قرار دهید. این ماژول در کمترین زمان ممکن پیکربندی شده و به راحتی قابل استفاده است. 

ویژگی های این ماژول 

ویژگی ها:
 • همگام سازی شده با پرستاشاپ 1.6 و 1.7
 • نمایش محصولات دارای تخفیف
 • نمایش تایمر اتمام تخفیف
 • عدم نمایش محصولاتی که زمان تخفیف آنها به پایان رسیده است.
 • عدم نمایش محصولاتی که موجودی آنها به اتمام رسیده است.
 • امکان تنظیم نوع نمایش محصولات بر اساس قیمت یا جایگاه محصول
 • امکان تنظیم محصولات بر اساس سعودی یا نزولی
 • امکان تنظیم نمایش یا عدم نمایش توضیحات کوتاه محصول
 • امکان تنظیم نمایش تایمر 
 • امکان انتخاب محصول داخل گردونه از پنل محصولات در ماژول
 • امکان انتخاب محدوده نمایش محصولات
 • طراحی متفاوت در دسکتاپ و تبلت و موبایل
 • استفاده از کتابخانه مجزا در نمایش و عدم تاثیر بر روی کتابخانه های پرستاشاپ

خاص تر از خاص:

پرستاشاپ به صورت پیشفرض از یک ماژول محصولات ویژه استفاده میکند که فقط محصولاتی که دارای تیک محصول ویژه را داشته باشند را به نمایش میگذارد ، در این ماژول خبری از کالا های تخفیف دار با زمان مشخص نیست ، یا مشکل دیگر این است که اگر موجودی کالا به اتمام برسد همچنان داخل گردونه محصول به نمایش در می آید، این موضوع خود یک فرصت سوزی محسوب میشود یعنی میتوانست به جای یک کالا ناموجود یک کالا موجود به مشتری نمایش داده میشد تا بتوان یک کالایی که مشتری به دنبال آن بوده است را در دید مشتری قرار داد .

مدیریت هوشمند:

از طرف دیگر با استفاد از این ماژول ، در صورتی که زمان پیشنهاد ویژه کالا به اتمام برسد ، به صورت کاملا اتوماتیک این محصول از گردونه حذف خواهد شد و دیگر نیازی نیست که شما مدیریت نمایش محصولات را بر عهده بگیرید . با استفاده از این ویژگی میتوانید به راحتی و با یک زمانبندی درست ، محصولات ویژه را جایگزین هم کنید . به طور مثال زمان اتمام یک پیشنهاد ویژه تا 2 روز آینده است ، شما میتوانید با زماندهی یک محصول دیگر به صورتی که از دو روز آینده تخفیف شروع شود ، محصولات را زمانبندی کنید و بخش تخفیف های ویژه را همیشه فعال نگه دارید

زمانبندی کنید:

نمایش تایمر یکی دیگر از ویژگی های این ماژول است . با استفاده از این ویژگی تمام محصولاتی که در این بخش قرار بگیرند ، دارای زمانبندی مشخص هستند و هر کدام بر اساس زمانی که برای هر تخفیف در نظر گرفته اید، به نمایش در خواهند آمد . با استفاده از این تایمر میتوانید مشتری را از میزان زمان باقی مانده هر تخفیف با خبر سازید.

تنظیمات تخفیف ویژه

ظاهر متفاوت

طراحی این ماژول به صورتی است که شما را از شر گردونه یکنواخت محصولات خلاص میکند و با ظاهر جذابی که دارد میتواند یک دریچه جدیدی برای فروش محصولات شما باشد . در این طراحی به طور کامل جایگاه تصویر ، نام محصول ، قیمت قبلی ، قیمت جدید ، میزان تخفیف ، توضیحات کوتاه و زمان بندی به صورت کامل تغییر کرده و به یک سبک متفاوت کاربر پسند تغییر داده شده است .

جالب است که بدانید :

طراحی بخش پیشنهاد ویژه این ماژول به دو صورت انجام گرفته است. در صورتی که شما با استفاده از تلفن همراه یا تبلت از وبسایت بازدید کنید ، طراحی این بخش به طور کلی تغییر کرده و شما با یک طراحی متفاوت رو به رو خواهید شد. این طراحی به صورت کامل و متفاوت با نسخه دسکتاپ طراحی شده و متناسب با ویژگی های هر دستگاه در نظر گرفته شده است. 

نمایش در حالت دسکتاپ:

نمایش در حالت موبایل و تبلت:

دمو در تبلت

برای نمایش در حالت موبایل، اسکن کنید:

qr-mobile-special-product

به جرائت میتوان گفت که این یکی از بهترین ماژول ها تخفیف ویژه برای محصولات تخفیف دار است که از زمان بندی نیز پشتیبانی میکند.

توجه داشته باشید که :
 • برای خرید این ماژول میتوانید از فروشگاه تیم رادیتو این ماژول را خریداری نمایید . توجه داشته باشید این ماژول به صورت کامل توسط تیم رادیتو تولید و توسعه داده شده و استفاده غیر مجاز و بدون پرداخت حق لایسنس ممنوع و پیگرد قانونی دارد. / رادیتو وب
ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Prestashop_Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نظرات(7)
رتبه‌بندی کلی
5
7 نظرات
امتیاز
(5)
سلام این ماژول روی پرستاشاپ 1.7 هم نصب میشه ؟

نظرات

 • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
به روز رسانی ها
محصولات مرتبط
‎تومان2,499,000
ماژول رادیمپ یک ماژول کاربردی برای دریافت محل تحویل سفارش برای پرستاشاپ است. با استفاده از این ماژول کاربران شما میتوانند در هنگام وارد کردن آدرس خود، محل دریافت سفارش را مشخص کنند. لطفا قبل از نصب حتما ویدیو معرفی...
رایگان
با استفاده از این ماژول میتوانید محتوای مورد نظر خود را مانند نماد الکترونیک در جایگاه مورد نظر خود در وبسایت قرار دهید. ویژگی کلیدی این ماژول این است که محتوای در این بخش، پس از لود نهایی سایت نمایش داده خواهد شد. (...
رایگان
(3)
پیگیری سفارش یکی از روند خرید از فروشگاه های اینترنتی است. با استفاده از این ماژول کاربر در هر لحظه از شبانه روز میتواند از وضعیت فعلی سفارش خود با خبر شود . علاوه براین میتواند کد رهگیری سفارش خود را برای پیگیری در...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات