ماژول جستجو بر اساس دسته بندی

 مشتریان همیشه به دنبال رسیدن به محصول مورد نظر خود در کمترین زمان هستند و جستجو هر فروشگاه میتواند یکی از مهمترین بخش های هر فروشگاه باشد.

دمو پرستاشاپ 1.7دمو پرستاشاپ 1.6

399,000 تومان
توضیحات

ماژول جستجو بر اساس دسته بندی

نکته : معرفی که در ادامه میخوانید بر اساس نسخه پرستاشاپ 1.7 نگارش شده است و با تسخه 1.6 این محصول است.

همیشه در وبسایت های فروشگاهی مشتریان به سراغ جستجو فروشگاه رفته و به دنبال این هستند که در سریع ترین زمان ممکن به محصول مورد نظر خود دست پیدا کنند. جستجوی پیشفرض پرستاشاپ براساس تمامیه ویژگی های محصول مانند نام ، توضیحات کوتاه و توضیحات بلند ، نام تولید کننده و.. تمام عنوان هایی که برای یک محصول وارد میشود انجام میدهد.این موضوع میتواند آزاردهنده باشد. دلیل آن هم این است که ممکن است محصولات ناموجود یا محصولاتی که ارتباط مستفیم با جستجوی کاربر در نتایج جستجو نشان داده شود که این امر میتواند مشتری را از جستجو های بعدی منصرف کند و باعث عدم فروش محصولات شود.

باکس سرچ پرستاشاپ

راهکار چیست ؟

فیلتر کردن دسته بندی ها برای سرچ یک امر مهم محسوب میشود. ماژول جستجو بر اساس دسته بندی علاوه بر اینکه میتواند کار را برای مشتریان برای رسیدن به مقصد خود با انتخاب دسته بندی مورد نظر کمک کند ، میتواند نتایج را مهندسی تر شده براساس موجود و ناموجود بودن نشان دهد.این ماژول تمامیه دسته بندی های موجود در فروشگاه شما را به نمایش در خواهد آورد و کاربر با استفاده از لیست باز شونده میتواند به دنبال محصول مورد نظر خود بگردد. در حالت پیشفرض در تمامیه دسته بندی ها عنوان جستجو شده بررسی خواهد شد و با انتخاب هر دسته بندی، فقط در همان دسته بندی عنوان جستجو شده بررسی خواهد شد. در این ماژول از روش PT استفاده شده است.

یکی از ویژگی های کلیدی این ماژول نمایش نتایج جستجو به صورت سریع و با توجه به حروف وارد شده در کادر جستجو است . با استفاده از موتور جستجویی که در این ماژول استفاده شده است و با توجه به حرف وارد شده در کادر جستجو ، ماژول به دنبال کلماتی میگردد که حروف وارد شده به ترتیب عضو کلمه باشند . به طور مثال با وارد کردن حروف "ایف" ماژول به دنبال کلماتی خواهد گشت که با "ایف" شروع شوند. با جستجو چنین حروفی ، محصولاتی که در نام آنها "ایفون" وجود داشته باشد را نمایش خواهد داد. حال تصور کنید که شما یک کلمه را به صورت کامل وارد کرده اید و چند حرف از کلمه دوم را وارد کرده اید. در اینجا قدرت این ماژول نمایان خواهد شد . در این حالت تنها محصولاتی را نمایش خواهد داد که ، در نام انها از کلمه اول استفاده شده باشد و حرف های وارد شده در ادامه نام محصول استفاده شده باشد . بگذارید تا با یک مثال توضیحات را کامل کنیم . تصور کنید شما عبارت " گوشی ایف " را در کادر جستجو وارد میکنید، در این حالت محصولاتی که با عبارت " گوشی" شروع شده باشند و از کلمه ای با حروف "ایف" را نمایش خواهد داد. 

به طور خلاصه باید در نام محصولات حتما کلمه "گوشی" وجود داشته باشد و یک کلمه دیگر که با " ایف " شروع میشود وجود داشته باشد. به این تریتب محصولاتی که با این نام وجود داشته باشد را در نتیجه جستجو به کاربر نمایش خواهد داد.

دسته بندی جستجو پرستاشاپ

تنظیمات ماژول

در بخش تنظیمات این ماژول امکاناتی فراهم شده است که میتوانید تغییراتی بر روی این ماژول قرار ایجاد کنید. در بخش تنظیمات دو گزینه وجود دارد که میتوانید بر اساس سیاست کاری خود تغییرات ایجاد کرده و ماژول خود را هوشمند تر کنید.

تنظیمات ماژول جستجو پرستاشاپ

نمایش دسته بندی : 

در اولین گزینه این ماژول میتوایند مشخص کنید که در بخش کاربر ، در کادر جستجو ، کادر فیلتر کردن جستجو وجود داشته باشد یا خیر.

فیلتر کردن دسته بندی در سرچ پرستاشاپ

نمایش نتایج زنده : 

گزینه دیگری که قابل تنظیم هست ، نمایش یا عدم نمایش نتایج جستجو به صورت زنده است. شما میتوانید با این ویژگی نتایجی که پس از وارد کردن حرف به مشتریان نمایش داده میشود را فعال یا غیر فعال کنید. اما قبل از اینکه کاربر روی ایکون جستجو کلیک کند بر اساس عنوان جستجو شده به صورت سریع محصولاتی که با این عنوان همخوانی دارند به نمایش در خواهند آمد و کاربر میتواند بدون ارجاع به نتایج جستجو به محصول مورد نظر خود برسد. این نمایش به صورتی است که نام محصول ، قیمت و تصویر محصول برای سهولت بهتر در استفاده به کاربر به نمایش در خواهد آمد. این ویژگی هم در دسکتاپ و هم در موبایل قابل استفاده خوهد بود.

نتایج جستجو

نحوه نمایش محصولات : 

یکی از ویژگی های فوق العاده این ماژول این است که میتوانید مشخص کنید که نتایج زنده محصول و نتایج نهایی به چه صورتی نمایش داده شوند. در این تنظیمات شما میتوانید نتایج جستجو را بر اساس قیمت محصولات یا مقدار موجودی محصولات ، نام محصولات ، تعداد فروش محصولات و.. تنظیم کنید. 
به عنوان مثال تصور کنید که عبارت "ایفون" را جستجو میکنید. 10 محصول در نتایج جستجو به شما نمایش داده میشود. شما میتوانید با تنظیمات نحوه نمایش محصول مشخص کنید که محصولات با چه مشخصه ای سورت شوند. در واقع محصولات براساس روشی که مشخص میکنید نمایش داده میشوند . به عنوان مثال اگر بر روی قیمت تنظیم شده باشد ، محصولات از بیشترین قیمت به کممترین قیمت نمایش داده خواهد شد. 
این به واقع یک ویژگی فوق العاده است.  !!!!

تگ : 

یک بخش فوق العاده !!! به مشتریان خود جهت دهید. 

با استفاده از این ویژگی میتوانید با یک عنوان جذاب ، چند محصول را به هم متصل کنید و در زیر کادر جستجو قرار دهید. بدین ترتیب محصولاتی که دارای ارزش بالایی برای فروش هستند در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت. 

نتایج تگ

برای استفاده از این ویژگی کافی است که به بخش برچسب های محصولات مورد رفته و یک برچسب مشترک را برای محصولات در نظر بگیرید...

به طور مثال یک برچسب با عنوان " گوشی های جدید " ایجاد کنید و در بخش تگ محصولاتی که قصد نمایش دارید قرار دهید. با اضافه کردن همین عنوان به بخش تگ ها در ماژول جستجو ف یک برچسب زیر کادر جستجو اضافه خواهد شد. کاربران با کلیک بر روی این عنوان به صفحه ای منتقل خواهند شد که فقط محصولاتی که دارای تگ " گوشی های جدید" هستند وجود دارد. به این ترتیب شما میتوانید محصولات خود را با یک تفکر و سیاست خاص به مشتریان نمایش دهید. 

توجه داشته باشید که شما میتوانید بی نهایت تگ تولید کنید !!!

توجه داشته باشید که :
  • برای خرید این ماژول میتوانید از فروشگاه تیم رادیتو این ماژول را خریداری نمایید . توجه داشته باشید این ماژول به صورت کامل توسط تیم رادیتو تولید و توسعه داده شده و استفاده غیر مجاز و بدون پرداخت حق لایسنس ممنوع و پیگرد قانونی دارد. / رادیتو وب
جزئیات محصول
Prestashop_Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
پیوست‎ها
برای نمایش فایل دانلود ، لطفا وارد شوید و یا این محصول را خرید کنید
نظرات(7)
رتبه‌بندی کلی
2.9
7 نظرات
(0.7)
امتیاز
(5)
با پاندا سازگاره؟

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
رایگان
(1)
پیگیری سفارش یکی از روند خرید از فروشگاه های اینترنتی است. با استفاده از این ماژول کاربر در هر لحظه از شبانه روز میتواند از وضعیت فعلی سفارش خود با خبر شود . علاوه براین میتواند کد رهگیری سفارش خود را برای پیگیری در...
249,000 تومان
دسترسی به همه محصولات سایت با استفاده از API یکی از ویژگی های یک فروشگاه موفق است.یکی از کاربرد های این ماژول این است که در صورتی که با سرویس های اشتراک گذاری قیمت مثل ترب یا ایمالز همکاری میکنید ، بدون هیچ مشکلی و در...
399,000 تومان
(1)
لیست قیمت محصولات یک ماژول کاربری برای فروشگاه هایی است که کاربران آنها نیاز دارند که قیمت تمام محصولات یا مربوط به یک شاخه خاص را مشاهده کنند. با استفاده از این ماژول میتوانید قیمت محصولات را با ویژگی های دلخواه...
299,000 تومان
(2)
قیمت محصولاتی که در فروشگاه های اینترنتی قرار داده میشود ، ممکن است از قیمت بازار گرانتر باشد. این تفاوت قیمت را میتوانید از مشتریان اطلاع پیدا کرد. ماژول گزارش قیمت بهتر توسط کاربر در پرستاشاپ این امکان را میدهد که...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات