ماژول گزارش قیمت بهتر توسط کاربر

قیمت محصولاتی که در فروشگاه های اینترنتی قرار داده میشود ، ممکن است از قیمت بازار گرانتر باشد. این تفاوت قیمت را میتوانید از مشتریان اطلاع پیدا کرد. ماژول گزارش قیمت بهتر توسط کاربر در پرستاشاپ این امکان را میدهد که کاربران قیمت بهتر را در فروشگاه های اینترنتی یا فروشگاه فیزیکی دیگر گزارش دهند.

دمو گزارش قیمت بهتر پرستاشاپ

ادامه مطلبShow less
‎تومان599,000 بدون مالیات
توضیحات

ماژول گزارش قیمت بهتر توسط کاربر:

اعلام قیمت بهتر توسط کاربران میتواند این کمک را به شما بکند که بتوانید قیمت محصولات را به صورتی وارد کنید که مناسب برای کاربران باشد. کاربران میتوانند با پرکردن فرم مخصوص در صفحه هر محصول، قیمت اعلام شده در فروشگاه های دیگر را گزارش دهد . به این صورت شما میتوانید با بررسی هر قیمت ، قیمت مناسب تری برای محصول در نظر بگیرید. در نتیجه میتوانید قیمت های موجود در بازار را بشناسید و سیاست قیمت گذاری خود را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین خروجی را داشته باشید .

گزارش قیمت توسط کاربر:

پس از نصب این ماژول در صفحه محصول ، یک گزینه به کاربر نمایش داده خواهد شد. کاربر با استفاده از این گزینه میتواند قیمت و آدرس محصولی را که دیده است گزارش دهد. این گزارش میتواند از یک فروشگاه اینترنتی یا یک فروشگاه حضوری باشد . در صورتی که کاربر گزارش از یک وبسایت را انتخاب کند ، باید آدرس صفحه ای که محصول را در آن دیده است را وارد کند ، در صورتی هم که این آدرس مربوط به یک فروشگاه حضوری باشد ، باید شهر فروشگاه مورد نظر را به همراه نام فروشگاه مورد نظر وارد کند. علاوه بر این برای اینکه گزارش به درستی وارد شود و پیگیری بهتری داشته باشید ، کاربر باید شماره موبایل خود را وارد کند. با استفاده از این ویژگی شما میتوانید پیگیری بهتری نسبت به گزارش داشته باشید و از طرفی پس از پیگیری با مشتری برای خرید کالا در تماس باشید .

بررسی گزارشات :

پس از اینکه کاربر گزارش مربوطه را ثبت کرد ، با مراجعه به بخش گزارشات میتوانید تمام گزارشات را بررسی کنید . در صورتی که نیاز داشتید میتوانید یک محصول خاص یا هر عنوان خاص دیگر را فیلتر کنید. 

یکی دیگر از ویژگی صفحه گزارشات این است که ، در صورتی که کاربر وارد حساب کاربری خود شده باشد و فرم گزارش قیمت را تکمیل و ارسال کند ، به عنوان مشتری ثبت نام شده ثبت خواهد شد . به این صورت شما میتوانید اطلاعات دقیق تری در مورد مشتری داشته باشید.

در بررسی هر گزارش هم میتوانید تنها با یک کلیک به صفحه محصول گزارش شده مراجعه کنید و از توضیحات مربوط به محصول برای بررسی گزارش استفاده کنید. 

ادامه مطلبShow less
دانلودها
ماژول گزارش قیمت بهتر - نسخه 1.0.1 - PHP 5.6 تا PHP 7.4
مناسب برای : PHP 5.6 تا PHP 7.4 - پرستاشاپ 1.7 و پرستاشاپ 1.6
دانلود (0)
ماژول گزارش قیمت بهتر - نسخه 1.0.3 - PHP 5.6 تا PHP 7.4
مناسب برای : PHP 5.6 تا PHP 7.4 - پرستاشاپ 1.7 و پرستاشاپ 1.6
دانلود (0)
جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نظرات(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 نظرات
امتیاز
(5)
سلام خسته نباشید
این ماژول با قالب پاندا سانی تو سازگاری داره؟

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
‎تومان2,499,000
ماژول رادیمپ یک ماژول کاربردی برای دریافت محل تحویل سفارش برای پرستاشاپ است. با استفاده از این ماژول کاربران شما میتوانند در هنگام وارد کردن آدرس خود، محل دریافت سفارش را مشخص کنند. لطفا قبل از نصب حتما ویدیو معرفی...
رایگان
با استفاده از این ماژول میتوانید محتوای مورد نظر خود را مانند نماد الکترونیک در جایگاه مورد نظر خود در وبسایت قرار دهید. ویژگی کلیدی این ماژول این است که محتوای در این بخش، پس از لود نهایی سایت نمایش داده خواهد شد. (...
رایگان
(3)
پیگیری سفارش یکی از روند خرید از فروشگاه های اینترنتی است. با استفاده از این ماژول کاربر در هر لحظه از شبانه روز میتواند از وضعیت فعلی سفارش خود با خبر شود . علاوه براین میتواند کد رهگیری سفارش خود را برای پیگیری در...
‎تومان999,000
(1)
دسترسی به همه محصولات سایت با استفاده از API یکی از ویژگی های یک فروشگاه موفق است.یکی از کاربرد های این ماژول این است که در صورتی که با سرویس های اشتراک گذاری قیمت مثل ترب یا ایمالز همکاری میکنید ، بدون هیچ مشکلی و در...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات