ماژول رادیسرویس ( وبسرویس فروشگاه)

وبسرویس پیشفرض پرستاشاپ صرفا روی جدول عمل میکنه و این امکان برای شما فراهم نیست که چند مقدار مشخص را در وبسرویس قرار دهید. علاوه بر این مشخص کردن ترتیب، صفحه بندی و دسترسی در این ویژگی وجود ندارد. ماژول رادی سرویس این ویژگی را برای شما ایجاد میکند که به صورت بی نهایت وبسرویس اختصاصی ایجاد کنید. به طور مثال وبسرویس اختصاصی برای ترب یا ایمالز  ایجاد کنید. یا حتی برای سیستم های حساب داری خروجی اختصاصی ایجاد کنید.

 مشاهده دمو

ادامه مطلبShow less
‎تومان1,999,000 بدون مالیات
توضیحات

ماژول وب سرویس محصولات فروشگاه (API JSON)

وجود یک وبسرویس از محصولات فروشگاه میتواند روی زمان و هزینه شما تاثیرات فراوانی داشته باشد . شما میتوانید با این ماژول و استفاده از صفحه مخصوص به API این ماژول از تمام محصولات وبسایت خود خروجی با فرمت json دریافت کنید.این خروجی را میتوانید برای معرفی به CRM یا وبسایت های اشتراک گذاری قیمت مانند ترب یا ایمالز استفاده کنید.

ویژگی های ماژول:
  • همگام سازی شده با پرستاشاپ 1.7 و 8.1 +
  • تعریف بی نهایت وبسرویس با تنظیمات خاص
  • محدودیت محصولات داخل وبسرویس براساس شاخه پیشفرض محصول
  • ایجاد لینک اختصاصی و کلید برای وبسرویس
  • ایجاد ترتیب نمایش خاص براساس نیاز مقصد
  • امکان صفحه بندی و تعداد در هر صفحه از وبسرویس
  • انتخاب پارامتر های خاص و انتخابی در هر وبسرویس

نمایش اطلاعات:

در این وبسرویس شما میتوانید ویژگی های مختلفی از یک محصول را نمایش دهید تمام جزئیات محصولات را با استفاده از این ماژول میتوانید در وبسرویس انتخاب و نمایش دهید. با این ویژگی میتوانید از اطلاعات محصولات محافظت کرده و صرفا موارد مورد نیاز را در هر وبسرویس قرار دهید. فراموش کنید شما میتوانید بی نهایت وبسرویس ایجاد کنید و در هر وبسرویس مقادیر اختصاصی آن وبسرویس را انتخاب کنید. 

SelectParamFroWebservice

لینک اختصاصی: 

هر وبسرویس دارای یک کلید اختصاصی برای دسترسی به وبسرویس است که به عنوان لینک اختصاصی نیز میتوان از آن استفاده کرد. در صورتی که کلید وبسرویس صحیح باشد، اطلاعات وبسرویس نمایش داده شده و اطلاعات براساس کلید وبسرویس شناسایی خواهد شد. 

محدودیت شاخه ها:

در این ماژول شما میتوانید حتی براساس شاخه پیشفرض محصولات نیز محدودیت ایجاد کنید. با این ویژگی به طور مثال فقط محصولات شاخه خاصی از فروشگاه در وبسرویس قرار میگیرد. برای اینکه همه محصولات در نظر گرفته شود، نیازی به انتخاب شاخه خاصی نیست.

صفحه بندی:

یکی از ویژگی های دیگر این ماژول امکان صفحه بندی، انتخاب ترتیب نمایش و نوع ترتیب است. این ویژگی به شما کمک میکند که محصولات را براساس ترتیب دلخواه در وبسرویس قرار دهید تا برای ربات های آپدیت قیمت سرعت عمل بالا تری داشته باشید.

Setting_Webservice

استفاه در سرویس های اشتراک گذاری قیمت :

یکی از کاربر های اصلی این ماژول برای معرفی محصولات فروشگاه به وبسایت های اشتراک گذاری قیمت مانند ترب و ایمالز است. با استفاده از این ماژول و معرفی لینک اختصاصی فروشگاه به این سرویس ها ، تمام محصولات شما توسط ربات های این سرویس ها بررسی و در زمان کمتری به این سرویس ها متصل میشود. در روش های قبلی این سرویس ها ، محصولات وبسایت شما را با استفاده از سایت مپ یا شاخه های اصلی فروشگاه شما بررسی و به سیستم خود متصل میکردند. ولی با توجه به اینکه ممکن است که سایت مپ شما به روز نباشد یا شما یک شاخه دیگر به فروشگاه خود اضافه کنید ، نیاز است که به ربات اضافه شدن محصولات جدید گزارش داده شده تا در بررسی های بعدی ، این محصولات را نیز بررسی کنند . ولی با استفاده از این ماژول در صورتی که شما یک محصول به فروشگاه خود اضافه کنید به صورت کاملا خودکار به این لیست اضافه شده و دیگر نیازی به معرفی از طرف شما و پیگیری از طرف تیم پشتبانی ای فروشگاه ها نیست. 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
امتیاز
(5)
سلام خسته نباشید
آیا ماژول شما با قواعد گفته شده توسط ترب در صفحه زیر سازگار بوده و تمام موارد بیان شده را پشتیبانی میکند!؟
https://panel.torob.com/s/docs?instance_id=6003&instance_type=internet_shop#first_api

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
‎تومان2,499,000
ماژول رادیمپ یک ماژول کاربردی برای دریافت محل تحویل سفارش برای پرستاشاپ است. با استفاده از این ماژول کاربران شما میتوانند در هنگام وارد کردن آدرس خود، محل دریافت سفارش را مشخص کنند. لطفا قبل از نصب حتما ویدیو معرفی...
رایگان
با استفاده از این ماژول میتوانید محتوای مورد نظر خود را مانند نماد الکترونیک در جایگاه مورد نظر خود در وبسایت قرار دهید. ویژگی کلیدی این ماژول این است که محتوای در این بخش، پس از لود نهایی سایت نمایش داده خواهد شد. (...
رایگان
(3)
پیگیری سفارش یکی از روند خرید از فروشگاه های اینترنتی است. با استفاده از این ماژول کاربر در هر لحظه از شبانه روز میتواند از وضعیت فعلی سفارش خود با خبر شود . علاوه براین میتواند کد رهگیری سفارش خود را برای پیگیری در...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات