ماژول وب سرویس محصولات فروشگاه (API Json)

دسترسی به همه محصولات سایت با استفاده از API یکی از ویژگی های یک فروشگاه موفق است.یکی از کاربرد های این ماژول این است که در صورتی که با سرویس های اشتراک گذاری قیمت مثل ترب یا ایمالز همکاری میکنید ، بدون هیچ مشکلی و در لحظه همه محصولات خود را در این سرویس ها معرفی کنید. فقط کافی است این ماژول را نصب و آدرس صفحه مخصوص فروشگاه خود را به این سرویس ها معرفی کنید ( این ماژول در سرویس های ترب و ایمالز مورد استفاده قرار گرفته و روند به روزرسانی محصولات سریع تر شده است )

دمو نمونه خروجی محصولات پرستاشاپ

ادامه مطلبShow less
‎تومان999,000 بدون مالیات
توضیحات

ماژول وب سرویس محصولات فروشگاه (API JSON)

وجود یک وبسرویس از محصولات فروشگاه میتواند روی زمان و هزینه شما تاثیرات فراوانی داشته باشد . شما میتوانید با این ماژول و استفاده از صفحه مخصوص به API این ماژول از تمام محصولات وبسایت خود خروجی با فرمت json دریافت کنید.این خروجی را میتوانید برای معرفی به CRM یا وبسایت های اشتراک گذاری قیمت مانند ترب یا ایمالز استفاده کنید.

نمایش اطلاعات:

در این وبسرویس شما میتوانید ویژگی های مختلفی از یک محصول را نمایش دهید . به صورت پیشفرض شناسه محصول ، لینک محصول ، قیمت بدون تخفیف ، قیمت با تخفیف ، موجود یا عدم موجود بودن محصول را نمایش دهید . علاوه بر این شما میتوانید ویژگی های دیگری مانند : نام برند ، توضیحات کوتاه ، توضیحات بلند ، تعداد موجودی هر کالا و... را نمایش دهید.

تنظیمات ماژول API

تنظیمات ماژول API

لینک اختصاصی: 

برای اینکه اطلاعات شما امن باشد ، شما میتوانید لینک اختصاصی و ویژه خود را ایجاد کنید. گاهی شما نیاز دارید که این اطلاعات فقط توسط یک سرویس یا شخص خاصی قابل مشاهده باشد . کافی است که لینک مخصوص به خود را ایجاد کنید. با این روش فاش شدن اطلاعات وبسایت شما و یا استخراج اطلاعات وبسایت شما به حداقل خواهد رسید . 

لینک اختصاصی ماژول API

استفاه در سرویس های اشتراک گذاری قیمت :

یکی از کاربر های اصلی این ماژول برای معرفی محصولات فروشگاه به وبسایت های اشتراک گذاری قیمت مانند ترب و ایمالز است. با استفاده از این ماژول و معرفی لینک اختصاصی فروشگاه به این سرویس ها ، تمام محصولات شما توسط ربات های این سرویس ها بررسی و در زمان کمتری به این سرویس ها متصل میشود. در روش های قبلی این سرویس ها ، محصولات وبسایت شما را با استفاده از سایت مپ یا شاخه های اصلی فروشگاه شما بررسی و به سیستم خود متصل میکردند. ولی با توجه به اینکه ممکن است که سایت مپ شما به روز نباشد یا شما یک شاخه دیگر به فروشگاه خود اضافه کنید ، نیاز است که به ربات اضافه شدن محصولات جدید گزارش داده شده تا در بررسی های بعدی ، این محصولات را نیز بررسی کنند . ولی با استفاده از این ماژول در صورتی که شما یک محصول به فروشگاه خود اضافه کنید به صورت کاملا خودکار به این لیست اضافه شده و دیگر نیازی به معرفی از طرف شما و پیگیری از طرف تیم پشتبانی ای فروشگاه ها نیست. 

نحوه کار :

این ماژول تمام محصولات فروشگاه شمارا براساس زمان به روزرسانی کالا سورت میکند . به این صورت که هر محصولی به روز رسانی شود به اول لیست منتقل خواهد شد . به این ترتب در صورتی که شما قیمت محصولی را به روز رسانی کنید به اول لیست منتقل شده و این محصول زودتر از محصولات دیگر بررسی شده و قیمت این محصول هم در این سرویس ها در زمان کمتری به روز خواهد شد . از طرفی به همراه قیمت اصلی این محصول قیمت تخفیف خورده محصول نیز نمایش داده خواهد شد . به این صورت در صورتی که محصول شما دارای تخفیف باشد ، در این سرویس ها قیمت با تخفیف نمایش داده خواهد شد. یک ویژگی مهم دیگری که در این ماژول وجود دارد ، نمایش موجودی یا عدم موجودی کالا است. در صورتی که کالا مورد نظر خریداری شود یا توسط مدیر فروشگاه ناموجود شود ، در این وبسرویس ها به صورت ناموجود و در لحظه نمایش داده خواهد شد.

بررسی در نرم افزار PostMan

نمونه لینک بررسی شده توسط نرم افزار پست من در تصویر زیر قابل مشاهده است . همانطور که مشخص است ، در این قطعه کد چندین ویژگی منحصر به فرد محصول فعال و نمایش داده شده است . 

بررسی لینک در پست من API

ادامه مطلبShow less
دانلودها
ماژول API محصولات فروشگاه - نسخه 1.0.1 - PHP 5.6 تا PHP 7.4
مناسب برای : PHP 5.6 تا PHP 7.4 - پرستاشاپ 1.7 و پرستاشاپ 1.6
دانلود (0)
جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
امتیاز
(5)
سلام خسته نباشید
آیا ماژول شما با قواعد گفته شده توسط ترب در صفحه زیر سازگار بوده و تمام موارد بیان شده را پشتیبانی میکند!؟
https://panel.torob.com/s/docs?instance_id=6003&instance_type=internet_shop#first_api

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
‎تومان2,499,000
ماژول رادیمپ یک ماژول کاربردی برای دریافت محل تحویل سفارش برای پرستاشاپ است. با استفاده از این ماژول کاربران شما میتوانند در هنگام وارد کردن آدرس خود، محل دریافت سفارش را مشخص کنند. لطفا قبل از نصب حتما ویدیو معرفی...
رایگان
با استفاده از این ماژول میتوانید محتوای مورد نظر خود را مانند نماد الکترونیک در جایگاه مورد نظر خود در وبسایت قرار دهید. ویژگی کلیدی این ماژول این است که محتوای در این بخش، پس از لود نهایی سایت نمایش داده خواهد شد. (...
رایگان
(3)
پیگیری سفارش یکی از روند خرید از فروشگاه های اینترنتی است. با استفاده از این ماژول کاربر در هر لحظه از شبانه روز میتواند از وضعیت فعلی سفارش خود با خبر شود . علاوه براین میتواند کد رهگیری سفارش خود را برای پیگیری در...
‎تومان599,000
(2)
قیمت محصولاتی که در فروشگاه های اینترنتی قرار داده میشود ، ممکن است از قیمت بازار گرانتر باشد. این تفاوت قیمت را میتوانید از مشتریان اطلاع پیدا کرد. ماژول گزارش قیمت بهتر توسط کاربر در پرستاشاپ این امکان را میدهد که...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات