طراحی سایت خبری " مجله خبری تکنومگ "

مجله خبری به علت اینکه میتواند تولید محتوای متنی را بر عهده دارد و همین موضوع میتواند تاثیر بسیار زیادی در سئو داشته باشد ، هر فروشگاهی نیاز به این گنجینه پر ارزش دارد که بتواند از نظر سئو نیز خود را در بازار رقابت قرار دهد. با توجه به اینکه یک سیستم تولید محتوا متنی مثل وردپرس وجود دارد ، این سیستم را برای مجله خبری تکنومگ استفاده کردیم. 

توضیحات

آنچه میدانیم :

وجو یک مجله خبری برای یک فروشگاه میتواند یک معرفی نامه محصولات و یک منبع عالی برای تولید محتوا و در نتیجه سئو بهتر و مشتریان بیشتر شود. مجله خبری تکنومگ وابسته به وبسایت تکنوکده ، یک منبع برای اخبار و بررسی های کالا های دنیای دیجیتال است .با استفاده از این وبسایت و تولید محتوا اختصاصی علاوه بر اینکه میتوان اطلاعات کاملی در مورد محصولاتتان به کاربران ارائه کنید ، میتوان از نظر سئو نیز به فکر ارتقاع وبسایت خود باشید.

چه باید کرد :

برای اینکه بتوانیم یک مجله خبری داشته باشیم نیاز است که ابتدا به این فکر کنیم که قصد از استفاده از مجله خبری چیست. برخی از مجله های خبری که وابسته به یک سایت یا یک مجموعه دیگر هستند بیشتر به معرفی محتوا و کالاهای تولید شده یا عرضه شده در وبسایت های وابسته هستند . تکنومگ یکی از این وبسایت هاست که توانسته از با واسطه کردن خود به فروشگاه اینترنتی تکنوکده این چالش را برطرف کند. نیاز به تولید محتوا با یک فضا اصولی و مناسب یکی از چالش های تیم رادیتو بود.

چه کردیم:

با برنامه ریزی هدفمند و اجرا یک طرح جامع توانستیم یک وبسایت برای تولید محتوا اختصاصی برای معرفی و بررسی بهتر محصولات و همینطور ایجاد سئو بهتر برای دیده شدن کردیم. تمام امکانات فروشگاه تکنوکده را بررسی کردیم و با راهکار مناسب و برنامه ریزی شده یک وبسایت با نام تکنومگ به وسیله سیستم مدیریت محتوا وردپرس با قالبی که طراحی کردیم ، ایجاد کردیم. در این وبسایت که از متن ، صدا و ویدیو برای پست های خود پشتیبانی میکند استفاده شده است که میتواند هر گونه محتوایی را به کاربر ارائه کند. اصول سئو به خوبی رعایت شده و از نظر امنیت و سرعت بی نظیر است.

همانگونه که مشخص است و میدانیم این است که تکنومگ با توجه به اینکه از خدمات پشتیبانی ویژه رادیتو استفاد میکنند ، در هر لحظه نیز بر روی طراحی سایت و قسمت مدیریت این وبسایت در حال فعالیت و بررسی هستیم. بدیهی است که این تغییرات باعث خواهد شد که تغییرات ظاهری و درونی زیادی داشته باشیم .

جزئیات محصول
Mag
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
مجله خبری به علت اینکه میتواند تولید محتوای متنی را بر عهده دارد و همین موضوع میتواند تاثیر بسیار زیادی در سئو داشته باشد ، هر فروشگاهی نیاز به این گنجینه پر ارزش دارد که بتواند از نظر سئو نیز خود را در بازار رقابت...
مجله خبری به علت اینکه میتواند تولید محتوای متنی را بر عهده دارد و همین موضوع میتواند تاثیر بسیار زیادی در سئو داشته باشد ، هر فروشگاهی نیاز به این گنجینه پر ارزش دارد که بتواند از نظر سئو نیز خود را در بازار رقابت...
طراحی سایت فروشگاهی  " آموزشگاه آنلاین علمیست " یکی از پر کارترین وبسایت هایی بود که طراحی آن را انجام دادیم. این وبسایت که دارای چندینبخش برای تولید محتوا متنی ، تولید محتوا ودیویی ، برگزاری دوره و فروشگاه را داشت ،...

فهرست

تنظیمات