طراحی سایت فروشگاهی " فروشگاه اینترنتی رادیلا "

ابتدای هر چیز باید این مورد را ذکر کنیم که رادیلا به چه معناست ، رادیلا به معنای دست دوم است . وبسایت رادیلا که فروش محصولات دست دوم را در نظر خود قرار داده است ، یک بستر با تفکر نو برای فروش محصولات دست دوم کالا های دیجیتال در مورد هدف قرار داده است. برای طراحی UI این وبسایت چند نکته اصلی وجود دارد . این وبسایت کاملا به صورت شخصی نویسی انجام تولید شده است ، علاوه بر این در بخش شاخه های این وبسایت یک تفکر جدید قرار دارد که در هیچ یک از وبسایت ها تا کنون ندیده اید. این وبسایت با توجه به اینکه کاملا به صورت شخصی نویسی مانند روش همیشگی و سه مرحله ای رادیتو نگارش شده است ، دارای سرعت و سبکی بسایر مثال زدنی در حال فعالیت است.

توضیحات

آنچه میدانیم :

آموزشگاه علمیست با توجه به توانایی که در آموزش کلاس های کنکوری داشت توانسته بود که در حرفی برای گفتن در بین آموزشگاه های دیگر داشته باشد. این آموزشگاه به تفکر جدید نسبت به دیگر آموزشنگاه ها تصمیم به توسعه و ایجاد بستری در سطح اینترنت کرد بتواند علاوه بر آموزش به صورت انلاین به صورت ویدیویی از قبل ضبط شده بتواند به صورت آنلاین و به لحظه آموزش داشته باشد.

چه باید کرد :

برای اینکه چنین آموزشگاهی بتواند در بستر اینترنت قدم بگذارد باید ابتدای امر بتواند یک وبسایت برای به اشتراک گذاشتن آموزش های خود داشته باشد تا پس از آن بتواند با توجه به نیاز شناسی کاربران در بستر اینترنت کلاس ها و دوره های آنلاین نیز برگزار کند.

چه کردیم:

با برنامه ریزی هدفمند و اجرا یک طرح جامع توانستیم یک وبسایت که توانایی تولید و به اشتراک گذاری کلاس های اموزشی را داشته و دوره بتواند برگزار کند را ایجاد کنیم. در این وبسایت که هم به صورت مجله و هم به صورت فروشگاهی طراحی شده است قادر است که هم به تولید محتوا رایگاه به صورت مقاله انجام دهد و هم به صورت فروشگاهی عمل کنید. جالب ترین قسمت این وبسایت این است که در بخش فروشگاهی سه نوع محصول وجود دارد. محصولاتی که میتوانید به صورت انلاین و دانلودی خریداری و استفاده کنید ، مثل ویدیو های انلاین که پس از خرید قابل استفاده است ، یا دوره ها که به صورت مقطعی میتوانید به صورت حضوری و یا انلاین برگزار کنید به صورتی که این روش را میتوانید به صورت فروش بلیط برای دوره در نظر بگیرید و در اخر هم برای محصولات فیزیکی مثل کتاب یا سی دی های آموزشی که با خرید هر یک از این محصولات فیزیکی ، کالا خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد. همه این امکانات را در وبسایت آموزشی علمیست ایجاد کرده ایم.

همانگونه که مشخص است و میدانیم این است که آموزشگاه علمیست با توجه به اینکه از خدمات پشتیبانی ویژه رادیتو استفاد میکنند ، در هر لحظه نیز بر روی طراحی سایت و قسمت مدیریت این وبسایت در حال فعالیت و بررسی هستیم. بدیهی است که این تغییرات باعث خواهد شد که تغییرات ظاهری و درونی زیادی داشته باشیم .

elmist_index
جزئیات محصول
Store
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
طراحی سایت فروشگاهی " فروشگاه اینترنتی آریا ایمن " که توسط تیم رادیتو انجام گرفت ، توسط روشی که سال ها با آن برای وبسایت هایی که قصد تغییر قالب دارند را انجام دادیم. در این روش ابتدا یک طرح اولیه را با مدیریت وبسایت...
طراحی سایت فروشگاهی " فروشگاه اینترنتی سورپرایز پلازا " که توسط تیم رادیتو انجام گرفت ، توسط روشی که سال ها با آن برای وبسایت هایی که قصد تغییر قالب دارند را انجام دادیم. در این روش ابتدا یک طرح اولیه را با مدیریت...

فهرست

تنظیمات