ماژول محدود کردن تعداد کالا برای خرید

محدود کردن تعداد خرید برای هر سفارش یکی از روش هایی است که میتوان کالا هارا به مشتریان بیشتری به فروش رسانید. با استفاده از این ماژول میتوانید برای کالا ها محدودیت در نظر بگیرید.

399,000 تومان
توضیحات

ماژول محدود کردن تعداد کالا برای خرید:

مطمئنن در برخی از فروشگاه ها کالاهایی وجود دارد که یا باید به صورت عمده به فروش برسد یا به صورت محدود. تصویر کنید که شما یک فروشگاه لوازم تحریر دارید و برای فروش خودکار محدودیت تعداد در نظر میگیرد. به این صورت که در هر سفارش باید حداقل 10 خودکار خریداری شود و یا 30 خودکار قابل خرید در هر سفارش است. متاسفانه این ویژگی در پرستاشاپ پیشبینی نشده و باید برای این موضوع یک ماژول توسعه داده شود. 

محدود کردن تعداد : حداقل 

همانطور که در مثال بالا گفته شده این امکان وجود دارد که تعداد فروش یکی کالا را محدود کرد. در این محدودیت برای هر سفارش باید یه تعداد حداقلی سفارش داده شود. با استفاده از این ماژول میتوانید این ویژگی را ایجاد کنید و برای محصولات خود یک تعداد حداقلی در نظر بگیرید.

محدود کردن تعداد : حداکثر

یکی دیگر از سیاست های فروشی که میتوانید در نظر داشته باشید فروش حداکثر یک کالا در هر سفارش است . شما میتوانید با محدود کردن هر محصول به صورت جداگانه این سیاست را اجرا کرده و راحتی برای فروش محصولات خود برنامه ریزی کنید.

تنظیمات ماژول محدود کردن تعداد

محدود کردن با چند کلیک

برای محدود کردن محصولات کافیست به صفحه محصول مراجعه کنید و بر روی تب ماژول ها کلیک کنید. از لیست ماژول ها ، ماژول محدود کردن تعداد کالا برای خرید را انتخاب کنید. حالا به راحتی میتوانید با انتخاب مقدار مناسب محدودیت خود را اعمال کنید. 

صفحه محصول ماژول محدود کردن تعداد کالا

جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
پیوست‎ها
برای نمایش فایل دانلود ، لطفا وارد شوید و یا این محصول را خرید کنید
نظرات(3)
رتبه‌بندی کلی
5
3 نظرات
امتیاز
(5)
سلام وقت بخیر این ماژول روی همه قالب ها نصب میشه ؟ ممنون میشم جواب بدید

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
به روز رسانی ها
محصولات مرتبط
249,000 تومان
(1)
نمایش صفحه ای مخصوص برند ها در فروشگاه های پرستاشاپی یکی از چالش های سئو و شخصی سازی ها محسوب میشود. با استفاده از این ماژول میتوانید یک صفحه اختصاصی برای برند های خود با تم های مختلف داشته باشید.(برای نمایش دمو ها از...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات