ماژول محدود کردن تعداد کالا برای خرید

محدود کردن تعداد خرید برای هر سفارش یکی از روش هایی است که میتوان کالا هارا به مشتریان بیشتری به فروش رسانید. با استفاده از این ماژول میتوانید برای کالا ها محدودیت در نظر بگیرید.

دمو ماژول

ادامه مطلبShow less
‎تومان999,000 بدون مالیات
توضیحات

ماژول محدود کردن تعداد کالا برای خرید:

مطمئنن در برخی از فروشگاه ها کالاهایی وجود دارد که یا باید به صورت عمده به فروش برسد یا به صورت محدود. تصویر کنید که شما یک فروشگاه لوازم تحریر دارید و برای فروش خودکار محدودیت تعداد در نظر میگیرد. به این صورت که در هر سفارش باید حداقل 10 خودکار خریداری شود و یا 30 خودکار قابل خرید در هر سفارش است. متاسفانه این ویژگی در پرستاشاپ پیشبینی نشده و باید برای این موضوع یک ماژول توسعه داده شود. 

محدود کردن تعداد : حداقل 

همانطور که در مثال بالا گفته شده این امکان وجود دارد که تعداد فروش یکی کالا را محدود کرد. در این محدودیت برای هر سفارش باید یه تعداد حداقلی سفارش داده شود. با استفاده از این ماژول میتوانید این ویژگی را ایجاد کنید و برای محصولات خود یک تعداد حداقلی در نظر بگیرید.

محدود کردن تعداد : حداکثر

یکی دیگر از سیاست های فروشی که میتوانید در نظر داشته باشید فروش حداکثر یک کالا در هر سفارش است . شما میتوانید با محدود کردن هر محصول به صورت جداگانه این سیاست را اجرا کرده و راحتی برای فروش محصولات خود برنامه ریزی کنید.

تنظیمات ماژول محدود کردن تعداد

محدود کردن تعداد

امکان محدود کردن محصولات بدون ترکیب محصولات

امکان محدود کردن محصولات دارای ترکیب محصولات

امکان فعال، یا غیر فعال کردن محدودیت تعداد برای ترکیب محصولات

امکان ایجاد محدودیت کلی روی همه ترکیب ها

با استفاده از امکان محدودیت کلی این ویژگی برای شما ایجاد میشود که به طور مثال از هر ترکیب امکان خرید 2 عدد فراهم باشد و از کل ترکیب های محصول فقط 4 عدد خریداری شود. حالا اگر یک محصول 5 ترکیب داشته باشد، حداکثر 2 ترکیب یا 4 ترکیب میتوان خریداری کرد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نسخه PHP
7.2 تا 7.4
8.1 +
نظرات(3)
رتبه‌بندی کلی
5
3 نظرات
امتیاز
(5)
سلام وقت بخیر این ماژول روی همه قالب ها نصب میشه ؟ ممنون میشم جواب بدید

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
به روز رسانی ها
محصولات مرتبط
رایگان
ماژول بهینه سازی پرستاشاپ، ماژولی است که با استفاده از اون میتونید اطلاعات اضافی رو از پرستاشاپ حذف کنید و یا باگ های احتمالی رو شناسایی و رفع کنید.
‎تومان499,000
(1)
نمایش صفحه ای مخصوص برند ها در فروشگاه های پرستاشاپی یکی از چالش های سئو و شخصی سازی ها محسوب میشود. با استفاده از این ماژول میتوانید یک صفحه اختصاصی برای برند های خود با تم های مختلف داشته باشید.(برای نمایش دمو ها از...
‎تومان1,999,000
(3)
به روزرسانی قیمت ها با توجه به نوسانات شدید ارز در فروشگاه های ایرانی یکی از بخش های وقت گیر هر فروشگاهی شده است. با استفاده از ماژول به روزرسانی قیمت با قیمت ارز تنها با چند کلیک قیمت محصولات فروشگاه خود را به روز کنید.
‎تومان1,499,000
(4)
یک مزیت پرستاشاپ داشتن ویژگی ترکیب پیشفرض محصول است. با استفاده از این ویژگی میتوان ترکیب دلخواه را در اختیار مشتری قرار داد. اما با توجه به اینکه در برخی از مواقع موجودی این ترکیب به پایان میرسد ، گزینه افزودن به سبد...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نسخه PHP
7.2 تا 7.4
8.1 +

فهرست

تنظیمات