ماژول به روزرسانی قیمت محصولات با قیمت ارز

به روزرسانی قیمت ها با توجه به نوسانات شدید ارز در فروشگاه های ایرانی یکی از بخش های وقت گیر هر فروشگاهی شده است. با استفاده از ماژول به روزرسانی قیمت با قیمت ارز تنها با چند کلیک قیمت محصولات فروشگاه خود را به روز کنید.

ادامه مطلبShow less
‎تومان1,999,000 بدون مالیات
توضیحات

ماژول به روزرسانی قیمت محصولات با قیمت ارز

بزرگترین چالشی که در پیش روی فروشگاه های ایرانی به خصوص فروشگاه هایی که کالاهای با ارز غیر ریالی به فروش میرسانند ، به روزرسانی قیمت محصولات است. این چالش زمانی بیشتر خواهد شد که شما مجبور باشید با توجه به نوسانات قیمت ارز چندین بار در روز قیمت محصولات خود را به روز کنید !...

ماژول به روزرسانی قیمت با ارز مجازی یک ماژول کارامد برای شماست . شما میتوانید با قیمت گذاری بر روی کالاهای دلخواه و تعریف یک ضریب برای ارز ، قیمت محصولات خود را به روز رسانی کنید.

منظور از ارز مجازی ، ضریب ارزی نسبت به ارز اصلی فروشگاه شماست و میتواند هر ارزی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال قیمت محصولات فروشگاه شما بر اساس تومان است و شما قصد دارید که قیمت محصولات خود را بر اساس دلار به روز رسانی کنید. یا قیمت محصولات شما بر اساس ریال در نظر گرفته شده است ولی شما محصولات خود با درهم به روزرسانی میکنید. در این صورت ارز ثابت شما تومان یا ریال خواهد بود و ارز مجازی دلار یا درهم خواهد بود.

پیکربندی ماژول

تنظیمات ماژول:

در این صفحه شما میتوانید در صورتی که از نسخه های قبلی این ماژول استفاده میکنید، اطلاعات قبلی را ماژول را به عنوان یک ارز جدید تعریف کرده و محصولاتی که قبلا دارای قیمت خاص بوده اند رو مدیریت کنید.

لیست ارز ها : 

تعریف ارز: امکان تعریف بی نهایت ارز مجازی برای انتخاب به روزرسانی قیمت محصولات 

واحد قیمت: تعریف هر واحد از قیمت ارز مورد نظر براساس ارز جاری وبسایت

رند کردن قیمت: امکان رند کردن قیمت نهایی به دست آمده در هنگام به روز رسانی قیمت 

به روزرسانی قیمت ها: در صورت وجود محصول فعال و دارای ارز انتخابی، امکان آپدیت قیمت ها نمایش داده خواهد شد.

لاگ آپدیت: نمایش یک لاگ از محصولات آپدیت شده براساس ارز انتخابی

آپدیت تکی: محصولاتی که در ارز انتخابی هستند به صورت اجکس و به صورت موردی آپدیت میشوند.

آپدیت قیمت :(جدید)

امکان جدید این ماژول، آپدیت قیمت محصولات با استفاده از شاخه پیشفرض محصولات است. با استفاده از این ویژگی شما میتوانید شاخه های مورد نظر را انتخاب کنید، سپس با مشخص کردن نوع آپدیت قیمت و میزان آن قیمت محصولات رو به روزرسانی کنید. همانند آپدیت با ارز، این بخش به صورت آپدیت تکی محصولات انجام خواهد گرفت که با این ویژگی مشکل تایم اوت هاست به دلیل سنگینی احتمالی وجود نخواهد داشت. همانند آپدیت ارز ها نیز شما میتوانید بی نهاییت حالت های مختلف آپدیت ایجاد کنید.

تاثیر آپدیت: انتخاب نوع آپدیت قیمت محصولات به صورت درصدی یا یک مقدار ثابت برای همه محصولات

نوع آپدیت: آپدیت قیمت ها به صورت افزایش یا کاهش قیمت محصولات

میزان تاثیر : میزان تاثیر آپدیت قیمت روی قیمت محصولات وبسایت

گرد شدن قیمت : میزان گرد شدن قیمت محصولات پس از آپدیت قیمت محصول

انتخاب شاخه : انتخاب شاخه هایی که محصولاتی که شاخه پیشفرض آنها، شاخه انتخابی است.

فعال بودن : فعال بودن آپدیت قیمت برای اجرا و به روزرسانی

لاگ آپدیت: نمایش یک لاگ از محصولات آپدیت شده براساس شاخه های انتخابی 

آپدیت تکی: محصولاتی که در ارز انتخابی هستند به صورت اجکس و به صورت موردی آپدیت میشوند.

صفحه محصول:

بخش دوم این ماژول صفحه محصول است . جایی که شما باید برای کالا مورد نظر قیمت خاص در نظر بگیرید. با مراجعه به تب ماژول ، شما میتوانید قیمت مورد نظر را وارد کرده و از قیمت نهایی اطلاع پیدا کنید. در این صفحه شما با وارد کردن ضریب قیمت میتوانید قیمت نهایی را مشاهده کنید. علاوه بر این با اضافه کردن سود اختصاصی برای این محصول میتوانید به هر میزان که میخواهید قیمت محصول را افزایش دهید. توجه داشته باشید سود اضافه شده با توجه به ارز اصلی فروشگاه محاسبه خواهد شد . به طور مثال اگر قیمت محصول را 300 دلار وارد کنید و ضریب دلار هم 30000 در نظر گرفته شده باشد ، قیمت نهایی محصول 9.000.000 در نظر گرفته خواهد شد . 

سود : 

این بخش برای محصولاتی در نظر گرفته است که دارای سود اختصاصی هستند . در صورتی که توضیحات صفحه ماژول را مطالعه کرده باشید شما میتوانید یک سود برای همه محصولاتی که درای قیمت اختصاصی هستند در نظر بگیرد اما بعضی از محصولات هستند که نیاز به سود کمتر یا بیشتری دارند. شما میتوانید  با وارد کرد سود اختصاصی برای هر محصول ، قیمت نهایی محصول را تنظیم کنید . توجه داشته باشید که سود اضافه شده بر اساس ارز اصلی فروشگاه در نظر گرفته خواهد شد. 

به عنوان مثال یک کالا 300 دلار در نظر گرفته شده است و ضریب دلار هم 30.000 در صفحه ماژول وارد شده است. قیمت نهایی این محصول ( در صورتی که سود ثابت وارد نشده باشد ) برابر با 9.000.000 خواهد بود . حال اگر شما برای این محصول 250.000 سود در نظر بگیرید ، قیمتی که به کاربر نمایش خواهد داد برابر با 9.250.000 خواهد بود . 

صفحه محصول

انتخاب ارز: امکان انتخاب ارز های تعریف شده پیکربندی ماژول برای محصول جاری

قیمت کالا با ارز مجازی: تنظیم قیمت محصول با توجه به ارز مجازی

ترکیبات: در صورتی که یک محصول دارای ترکیب باشد، شما میتوانید برای هر ترکیب قیمت اختصاصی با توجه به ارز انتخابی را داشته باشید.

توجه داشته باشید که :
  • برای خرید این ماژول میتوانید از فروشگاه تیم رادیتو این ماژول را خریداری نمایید . توجه داشته باشید این ماژول به صورت کامل توسط تیم رادیتو تولید و توسعه داده شده و استفاده غیر مجاز و بدون پرداخت حق لایسنس ممنوع و پیگرد قانونی دارد. / رادیتو وب
ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نظرات(3)
رتبه‌بندی کلی
5
3 نظرات
امتیاز
(5)
واقعا عالی. یک ماژول فوق العاده است . فقط با یک تغییر قیمت برای ارز همه محصولات رو به روزرسانی میکنه. همینطور ادامه بدین

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
رایگان
ماژول بهینه سازی پرستاشاپ، ماژولی است که با استفاده از اون میتونید اطلاعات اضافی رو از پرستاشاپ حذف کنید و یا باگ های احتمالی رو شناسایی و رفع کنید.
‎تومان499,000
(1)
نمایش صفحه ای مخصوص برند ها در فروشگاه های پرستاشاپی یکی از چالش های سئو و شخصی سازی ها محسوب میشود. با استفاده از این ماژول میتوانید یک صفحه اختصاصی برای برند های خود با تم های مختلف داشته باشید.(برای نمایش دمو ها از...
‎تومان1,499,000
(4)
یک مزیت پرستاشاپ داشتن ویژگی ترکیب پیشفرض محصول است. با استفاده از این ویژگی میتوان ترکیب دلخواه را در اختیار مشتری قرار داد. اما با توجه به اینکه در برخی از مواقع موجودی این ترکیب به پایان میرسد ، گزینه افزودن به سبد...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات