ماژول لیست برندها

نمایش صفحه ای مخصوص برند ها در فروشگاه های پرستاشاپی یکی از چالش های سئو و شخصی سازی ها محسوب میشود. با استفاده از این ماژول میتوانید یک صفحه اختصاصی برای برند های خود با تم های مختلف داشته باشید.(برای نمایش دمو ها از توضیحات محصول استفاده کنید )

499,000 تومان
توضیحات

ماژول لیست برندها  :

لیست برندها در پرستاشاپ میتوان به شما این امکان را بدهد که یک صفحه اختصاصی داشته باشید و برای این صفحه بر اساس پلن سئو سایت خود ، تنظیمات سئو را نیز انجام دهید. در این صفحه همه برندها نمایش داده خواهند شد و کاربر با انتخاب هر برند میتوانید به صفحه هر برند مراجعه کند. 

دمو شماره یک  دمو شماره دو  دمو شماره سه  دمو شماره چهار

انتخاب قالب

در این ماژول میتوانید قالب های مختلف را برای صفحه برندها انتخاب کنید. هر یک از این قالب ها امکان ویژه ای را برای شما فراهم میکند. در هر قالب بر اساس نوع قالب میتوانید برند مورد را جستجو کنید ، برند ها را بر اساس حرف اول نام برند فیلتر کنید و... 

تنظیمات سئو

شما میتوانید برای صفحه برندها تنظیمات سئو اختصاصی خود را وارد کنید . توجه داشته باشید با وارد سازی درست این مقادیر میتوانید این صفحه را در نتایج گوگل سئو کنید و به رتبه های بالاتر برسانید. در این ماژول عنوان متا ، توضیحات متا ، کلمه های کلیدی را وارد کنید.

جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
امتیاز
(5)
ممنونم که به نظرات و درخواست های ما اهمیت میدید.

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
499,000 تومان
(1)
نمایش صفحه ای مخصوص برند ها در فروشگاه های پرستاشاپی یکی از چالش های سئو و شخصی سازی ها محسوب میشود. با استفاده از این ماژول میتوانید یک صفحه اختصاصی برای برند های خود با تم های مختلف داشته باشید.(برای نمایش دمو ها از...
899,000 تومان
(2)
به روزرسانی قیمت ها با توجه به نوسانات شدید ارز در فروشگاه های ایرانی یکی از بخش های وقت گیر هر فروشگاهی شده است. با استفاده از ماژول به روزرسانی قیمت با قیمت ارز تنها با چند کلیک قیمت محصولات فروشگاه خود را به روز کنید.

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 1.6
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت زمان پشتیبانی و دریافت به روزرسانی
شش ماه

فهرست

تنظیمات