ماژول رایگان رادی هلپر

ماژول بهینه سازی پرستاشاپ، ماژولی است که با استفاده از اون میتونید اطلاعات اضافی رو از پرستاشاپ حذف کنید و یا باگ های احتمالی رو شناسایی و رفع کنید.

ادامه مطلبShow less
این ماژول رایگان است و از تب دانلود در همین صفحه دانلود نمایید
توضیحات

رادیهلپر

این ماژول یک ماژول کاربردی برای فروشگاه شماست. علاوه براینکه شما میتوانید جداول لاگ را تخلیه کنید، تعداد موارد در این جداول را نیز به شما نمایش میدهد.

یکی از جداولی که باعث حجیم شدن دیتابیس میشود، جدول تخفیفات محصولات است. حتما پیش آمده است که شما برای یک محصول تخفیف زماندار تنظیم میکند و پس از اتمام تخفیف، دیگر این محصول تخفیفی ندارد یا دیگر ناموجود خواهد شد. خب حالا تکلیف تخفیف ایجاد شده چه میشود ؟ با استفاده از این ماژول میتوانید تمام تخفیف های زمان دار تاریخ گذشته تا به لحظه نمایش صفحه ماژول را حذف نمایید. 

RadiHelperModulePage

یکی دیگر از امکانات این ماژول شناسایی و حذف ترکیب ها باگ محصولات است. گاهی پیش می آید که یک محصول را از نظر ترکیب ویرایش میکنید، یا در هنگام ذخیره مشکلی پیش می آید. این موضوع باعث میشود که ترکیب حذف شده به خوبی از دیتابیس به صورت کامل حذف نشود. با استفاده از این ماژول میتوانید محصولاتی که دارای باگ هستند را شناسایی و این ترکیب هارا حذف کنید. 

توجه داشته باشید که این ترکیب ها در صفحه محصول به شما نمایش داده نمیشوند و فقط از نظر موجودی روی محصول تاثیرگذار هستند. 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
نسخه PHP
7.2 تا 7.4
8.1 +
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
‎تومان499,000
(1)
نمایش صفحه ای مخصوص برند ها در فروشگاه های پرستاشاپی یکی از چالش های سئو و شخصی سازی ها محسوب میشود. با استفاده از این ماژول میتوانید یک صفحه اختصاصی برای برند های خود با تم های مختلف داشته باشید.(برای نمایش دمو ها از...
‎تومان1,999,000
(3)
به روزرسانی قیمت ها با توجه به نوسانات شدید ارز در فروشگاه های ایرانی یکی از بخش های وقت گیر هر فروشگاهی شده است. با استفاده از ماژول به روزرسانی قیمت با قیمت ارز تنها با چند کلیک قیمت محصولات فروشگاه خود را به روز کنید.
‎تومان1,499,000
(4)
یک مزیت پرستاشاپ داشتن ویژگی ترکیب پیشفرض محصول است. با استفاده از این ویژگی میتوان ترکیب دلخواه را در اختیار مشتری قرار داد. اما با توجه به اینکه در برخی از مواقع موجودی این ترکیب به پایان میرسد ، گزینه افزودن به سبد...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.7
پرستاشاپ 8.1
نسخه PHP
7.2 تا 7.4
8.1 +

فهرست

تنظیمات