ماژول پیگیری سفارشات

پیگیری سفارش یکی از روند خرید از فروشگاه های اینترنتی است. با استفاده از این ماژول کاربر در هر لحظه از شبانه روز میتواند از وضعیت فعلی سفارش خود با خبر شود . علاوه براین میتواند کد رهگیری سفارش خود را برای پیگیری در سامانه های مختلف بررسی کند. مزیت دیگر این ماژول پشتیبانی از ماژول زمان تحویل سفارش است .

دمو ماژول

ادامه مطلبShow less
این ماژول رایگان است و از تب دانلود در همین صفحه دانلود نمایید
توضیحات

ماژول پیگیری سفارشات:

پیگیری سفارش یکی از مواردی هست که هنوز مشتری به فروشگاه وابسته است . از همین بابت باید این بخش هم به خوبی پیگیری و پشتیبانی شود . مطمئنا پاسخگوی به همه مشتریان برای اعلام وضعیت فعلی سفارش کاری بسیار وقت گیر و طاقت فرسا خواهد بود. با استفاده از این ماژول ، مشتری میتواند با وارد کردن کد یا مرجع سفارش ، از وضعیت سفارش خود مطلع شده و میزان تماس های مشتریان برای پیگیری سفارش به طور چشمگیری کمتر خواهد شد .

ماژول پیگیری سفارشات

پشتیبانی از کد رهگیری:

یکی از مزیت های این ماژول پشتیبانی از کد رهگیری سفارش است . در صورتی که برای سفارشات خود در پنل مدیریت ، کد رهگیری وارد میکنید ، کاربر میتواند با استفاده از ماژول پیگیری سفارشات ، کد رهگیری سفارش خود را بدست آورد. سپس کد رهگیری را در سامانه پیگیری حامل وارد کرده و از وضعیت لحظه ای مرسوله با خبر خواهد شد . 

پشتیبانی از ماژول " زمان تحویل " 

ماژول زمان تحویل یکی از ماژول هایی است که با استفاده از ان میتوانید زمان تحویل مرسوله توسط مشتری را زمانبندی کنید. کاربر در هنگام ثبت سفارش میتواند زمان تحویل مرسوله را مدیریت کند. در صورتی که فروشگاه شما از این ماژول استفاده کند و کاربر نیز زمان تحویل مرسوله را برنامه ریزی کرده باشد ، در این ماژول نمایش داده خواهد شد . 

ماژول زمان تحویل پرستاشاپ

آپدیت 2.0.2 " پیگیری در سامانه های ارسال " 

در نسخه جدید این ماژول علاوه بر اینکه مشکلات نسخه قبلی رفع شده است، یک ویژگی جدید به این ماژول اضافه شده است. این ویژگی جدید براساس کد رهگیری که برای سفارشات وارد میکنید، سامانه پستی را از تعداد کاراکتر های کد رهگیری تشخیص خواهد داد و لینک پیگیری سایت مربوطه را نمایش خواهد داد. لازم به ذکر است که این تعداد کاراکتر براساس تجربه ارسال ها بوده اند و ممکن است موارد استثنا وجود داشته باشد. 

ماژول پیگیری سفارشات


در حال حاضر در صورتی که کد رهگیری 11 کاراکتر باشد، به عنوان سیستم ارسال ماهکس، 17 کاراکتر چاپار،20 کاراکتر پست و 24 کاراکتر تیپاکس شناسایی خواهد شد. شما میتوانید از مدیریت ماژول این ویژگی را غیرفعال کنید.

در تنظیمات ماژول نیز، امکان تعریف آدرس اختصاصی برای این صفحه در نظر گرفته شده است که میتوانید با انتخاب آدرس مد نظر، لینک کوتاه تری برای این صفحه داشته باشید. 

ماژول پیگیری سفارشات

اما نکته کاربردی دیگر استفاده از ویژگی پیامک رهگیری است. به این شکل که با اضافه کردن پارامتر مربوط به مرجع سفارش به انتهای لینک، اطلاعات مربوط به رهگیری سفارش به مشتری نمایش داده خواهد شد. با استفاده از ویژگی شما میتوانید در ارسال کد رهگیری برای مشتری یک خلاقیت جدید به خرج بدید، یا در صورتی که برای ارسال های پستی از چندین روش استفاده میکنید، به راحتی با یک لینک کد رهگیری و وضعیت ارسال را به مشتری نمایش دهید. 
به طور مثال با استفاده از لینک زیر ، شما به صفحه ماژول ارجاع داده خواهید شد و دیگر نیازی به وارد کرد کد توسط مشتری نیست. 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Prestashop-Module

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
پشتیبانی عمومی
نظرات(3)
رتبه‌بندی کلی
5
3 نظرات
امتیاز
(5)
یک ماژول رایگان و فوق العاده دیگه از تیم رادیتو. واقعا کارتون عالیه. همین طوری ادامه بدید .

نظرات

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
‎تومان2,499,000
ماژول رادیمپ یک ماژول کاربردی برای دریافت محل تحویل سفارش برای پرستاشاپ است. با استفاده از این ماژول کاربران شما میتوانند در هنگام وارد کردن آدرس خود، محل دریافت سفارش را مشخص کنند. لطفا قبل از نصب حتما ویدیو معرفی...
رایگان
با استفاده از این ماژول میتوانید محتوای مورد نظر خود را مانند نماد الکترونیک در جایگاه مورد نظر خود در وبسایت قرار دهید. ویژگی کلیدی این ماژول این است که محتوای در این بخش، پس از لود نهایی سایت نمایش داده خواهد شد. (...
‎تومان1,999,000
(1)
وبسرویس پیشفرض پرستاشاپ صرفا روی جدول عمل میکنه و این امکان برای شما فراهم نیست که چند مقدار مشخص را در وبسرویس قرار دهید. علاوه بر این مشخص کردن ترتیب، صفحه بندی و دسترسی در این ویژگی وجود ندارد. ماژول رادی سرویس این...

سایر ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
پرستاشاپ 1.7
پشتیبانی
پشتیبانی عمومی

فهرست

تنظیمات